Dunění kopyt

1. dubna 2010 v 16:10 |  Knížky

Dunění kopyt

Pamela Kavanagh

,,Celé stádo divokých poníků, drsných a svobodných, bušilo kopyty v radostném cvalu po nekonečných blatech. Tehdy jsem zapoměla, že se mi tahle strohá země nelíbí. Zapoměla jsem na Hob Tor, tmavý štít, který se hrozivě tyčil v dálce. Dokonce jsem zapoměla i na nevlídný kamenný dům na holém okraji blat, kterému jsme teď s mámou říkaly domov. Měly jsme stáj a pole, vlastně spíš něco, co se stáji a poli podobalo. Proč si tedy nepořídit poníka, který by tam byl doma?"

Pro Shelley a její mámu znamená stěhování z daleké Ameriky do Anglie krok do neznáma. Jakmile se však Shelley rozhodne pořídit si vlastního poníka a naučit se jezdit, svět najednou začne být trochu veselejší. Tehdy však Shelley začne mít nepříjemný pocit že ji někdo sleduje. Kdo by to mohl být? Má to celé něco společného s pochmurnou legendou o kopci Hob Tor? Shelley se rozhodne přijít celé záhadě na kloub, jenže se ukáže, že je to mnohem nebezpečnější, než si kdy dokázala představit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu?

Ano 72.2% (218)
Nevím 11.6% (35)
Ne 16.2% (49)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.