Liebster blog award

25. srpna 2014 v 1:00 |  Z deníčku
Už před delší dobou jsem pozorovala vlnu tohoto tagu či řetězáku na mých oblíbených blozích, ale k mé úlevě nedošlo k mé nominaci. Avšak ani mě to neminulo, nedávno totiž tahle věcička dorazila ke Smirkú (odkaz na článek) a můj osud byl zpečetěn.

Princip je jednoduchý:
 • napsat 10 faktů o sobě
 • odpovědět na 10 otázek od osoby, která udělila nominaci
 • vymyslet 10 otázek pro blogery, které nominuji
 • nominovat 5 dalších blogů (je povoleno nominovat blogery, kteří vám udělili nominaci) a informovat je o tom
10 faktů o Skřítečkovi2:
 1. Nejím syrovou mrkev. Dokonce si i umyji ruce poté, co ji dávám svým morčatům.
 2. Poměrně často si lakuji nehty na rukou, ale málokdy si lakuji nehty na nohou. Když jsem byla mladší, bývalo to naopak.
 3. Mám trauma ze Smecty (rozpustný prášek proti průjmu). Měla jsem ji jen jednou, před několika lety. Z jejího vzhledu (šedohnědá odpudivá tekutina), chutě (nepopsatelně odporná) i konzistence (á la voda s pískem) se mi zvedá žaludek a i kdybych měla strávit zbytek života na záchodě, už si jí nikdy nevezmu.
 4. Mám mírně zúženou srdeční aortu, nesmím se proto vystavovat extrémní fyzické zátěži. Myslím ale, že u mě to moc nehrozí. Usmívající se
 5. Mám moc ráda čtení a i když je můj táta také vášnivý čtenář, musela jsem si k tomu najít cestu sama. Sotva jsem se totiž naučila číst (bylo to o prázdninách před nástupem do 1. třídy), taťka mi v dobré vůli podstrkoval různé knížky a trochu mě do čtení tlačil. Po nějaké době to vzdal a já kouzlu knížek propadla na vlastní pěst.
 6. Bylo mi 8 let, když jsem dostala své první zvířátko; morčátko Měsíčka.
 7. Nikdy jsem si nic nezlomila a ani jsem nebyla hospitalizována v nemocnici.
 8. Jsem neuvěřitelná sůva a je pro mě utrpení, když musím jít brzy spát a ráno vstávat. Paradoxem je, že i když zůstávám vzhůru dlouho do noci, potřebuji dost spánku, 8 hodin přinejmenším. Přes školní rok mi nezbývá nic jiného, než "spát do zásoby" během víkendů a prázdnin.
 9. Při jízdě v autě většinou mlčím, dívám se z okna a přemýšlím, popřípadě doháním spánkový deficit, viz výše.
 10. Nepotí se mi dlaně, a to ani při nervozitě, řeším spíše opačný problém - mám dlaně věčně suché a hrubé, zkrátka takové "mužské". Díky tomu mám minimálně upatlané lesklé věci, nezanechávám totiž moc výrazné otisky prstů.
Odpovědi na otázky od Smirkú:
 1. Máš nějaký svůj vzor mezi bloggery? Jestli ano, jaký?
  Nenazvala bych to přímo vzorem, ale jsou blogeři a jejich blogy, které obdivuji. Například Lai, M., Karol Dee, Haimi a mnoho dalších.
 2. Které roční období máš nejradši a proč?
  Jaro. Naše klima v tuto dobu odpovídá označení mírné a rodí se mláďata.
 3. Pokud máš blog zaměřený na literární tvorbu, píšeš raději do sešitu/na papír nebo na počítači? Pokud se hodně věnuješ kreslení, preferuješ digitální nebo tradiční tvorbu?
  Píšu-li povídky, tak na počítači. Kreslím-li, tak výhradně tradičně, digitálně kreslit neumím a ani pro to nemám potřebné prostředky. Intenzivně se nevěnuji ani jednomu. Zde je ukázka mé tvorby (ten, kdo pozná, co je na obrázku, u mě má malé a bezvýznamné plus), povídky najdete tady (zastaralé).
 4. Kdyby nastal den, který by se nakonec úplně vymazal z historie a nikdo by si jej nepamatoval, jak by jsi toho využila? Co by jsi udělala?
  Udělala bych něco strašně kontroverzního, užitečného a legendárního. Jenže jaký by to mělo smysl, kdyby si ten den potom nikdo nepamatoval? Jaký by mělo smysl vyhladit lidstvo nebo vykonat pomstu, kdyby se ten den vymazal z historie? Jaký smysl by měl nějaký dobrý skutek, pokud by se v závěru vlastně vůbec nestal? Rozhodla jsem se tedy, že kdyby takový den nastal, prospala bych ho. Ušetřila bych čas a naspané hodiny by mi (snad) nikdo nevzal.
 5. ... spíš s otevřenými nebo zavřenými dveřmi?
  S otevřenými. Je to zvyk z dětství, který mi zůstal až do teď.
 6. Kdo je Tvá nejoblíbenější postava z Tvého nejoblíbenějšího filmu?
  Nevím, který film je můj nejoblíbenější a tak... může to být seriál? Když jsem taková seriálová... Řekněme, že můj nejoblíbenější seriál je Teen Wolf. Má nejoblíbenější postava z něj je Stiles Stilinski.
 7. Jak bys reagovala, kdybys potkala svou nejoblíbenější postavu (postavy) z nějakého filmu, knihy nebo hry?
  Rozhodně bych byla šťastná. Pokud mluvíme konkrétně o Stilesovi, tak bych ho objala. Stiles (hlavně tedy jeho představitel Dylan O'Brien) rozdává jedna z nejkrásnějších objetí, která jsem kdy viděla.
 8. Co Tě zaručeně rozesměje?
  Pozorování zvířat při hře. Nebo jejich držkopády, nejlepší jsou asi ty kočičí. Usmívající se
 9. Existuje osoba, která Ti kdykoliv, byť i neúmyslně, zlepší náladu? Pokud ano, je z Tvého reálného života nebo ji znáš jen díky internetu?
  Ano, existuje. Vlastně je jich víc. Z reálného života i z toho internetového.
 10. Učíš se nějaký cizí jazyk? Jaký?
  Učím se angličtinu (přibližně na úrovni B1) a francouzštinu (A1).
10 otázek pro blogery, které nominuji:
 1. Který film vás v poslední době velmi zaujal a doporučili byste ho ostatním?
 2. Které zvíře je vám svým životním stylem nejbližší?
 3. Které vlastnosti (ať už charakterové či jiné) máte na sobě nejraději?
 4. Se kterými vlastnostmi se naopak neradi chlubíte?
 5. Dokázali byste si představit sami sebe v milostném vztahu s osobou stejného pohlaví?
 6. Pokud byste byli postaveni se střelnou zbraní ve vaší ruce před jednoho člověka a libovolné zvíře (řekněme například štěně) s příkazem zastřelit jednoho z nich, který z nich by to byl?
 7. Jak podle vás vznikají kruhy v obilí?
 8. Bojíte se tmy?
 9. Máte nějakou noční můru, která se vám během života vrací? Pokud ano, popište ji.
 10. Jaké největší překážce jste v životě čelili?
Nominuji:
 • Denisa (lady-jane.blog.cz): Vím, že na blogu nejsi už tak aktivní, jako jsi bývala, ale zajímaly by mě tvé odpovědi na mé otázky a tak doufám, že až jednou přijdeš na blog a najdeš tam tohle překvapení, zúčastníš se ho. Usmívající se
 • Das (dahyla-alias-das.blog.cz): Mám ráda tvé články a stejně jako u předchozí nominace by mě zajímalo, jak se s tímhle popereš.
 • Haimi (vlci.blog.cz): V první řadě doufám, že mě s tímhle nepošleš do háje, protože vím, že na tohle opravdu nejsi. Ale říkala jsem si, že bys mohla změnit názor po přečtení mých inteligentních otázek a vážně by mě zajímalo, jak na některé z nich odpovíš.
 • M. (mujasperger.cz): Vím, že my dva se moc neznáme, ale tvé články čtu celkem pravidelně (občas se překonám a zanechám komentář) a napadlo mě, že by bylo zajímavé tě tu otagovat. A navíc, pokud se tohoto zúčastníš, přeneseš tenhle řetězák do docela jiných blogových vod. Usmívající se
 • Karol Dee (karol-dee.blog.cz): Stejně jako u Haimi doufám, že mě s tímhle nepošleš pryč. Jenže já si prostě nemohla pomoci; zajímají mě tvé názory, za kterými si umíš stát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karol Dee Karol Dee | E-mail | Web | 25. srpna 2014 v 10:17 | Reagovat

Sakra, ty mě šveš :D Na blog si takové věci striktně nedávám a obvykle u mě řetězáky končí. Pokud tě ale opravdu jen zajímají mé odpovědi a vyhnu se deseti faktům o sobě, napíšu ti to klidně sem. :D

1. Nemůžu přestat myslet na Atlas mraků. Doporučuji ho každému, kdo má mozek v hlavě, protože na mě zanechal hluboký dojem.

2. Něco klidného, přemýšlivého. Bude to znít blbě, ale napadá mě třeba slon :D

3. Nejsem žádný cholerik ani extrémista, přesto si dokážu stát za svým názorem. Ráda s lidmi diskutuji, ale hádky a urážky mě nebaví. Pokud chci, dokáži vycházet s lidmi.

4. Nerada se chlubím některými svými názory, protože vím, že by je okolí špatně přijalo. A další věc, kterou se mc nechlubím je, že jsem strašný lenoch. :D

5. Proč ne. Jsem benevolentní.

6. Jeden z těch názorů, kterými se nerada chlubím :D Podle mě má stejné právo na život člověk i moucha.

7. Někdo tam jezdí s traktorem a pak se baví hysterčením ostatních.

8. Ne.

9. Noční můry nemívám. Někdy je sen trochu horší, ale nic, co bych nepřežila.

10. Neustále se snažím skousnout, jak dovedou být lidé nepříjemní, hloupí, nadutí a podobné milé vlastnosti. A že takových lidí je.

Byly to občas docela zapeklité otázky, Skřítě. Děkuji za nominaci a za to, že máš můj blog ráda. A mimochodem, taky nesnáším syrovou mrkev. ;)

2 Haimi Haimi | E-mail | Web | 25. srpna 2014 v 13:27 | Reagovat

Přiznám se, že než jsem si přečetla tento článek, neměla jsem tušení o existenci něčeho takového. Holt se už na cizích blozích moc nepohybuji :D (jak sebestředné).

Fakty o tobě jsou místy dost vtipné. Například ten o mrkvi a Smectě. Není to ta srajda, co jsi pila u nás :D? Ale neber to tak, že bych se ti smála, jen jsi mi zase jednou vykouzlila úsměv na tváři :).

Ta nominace sama o sobě mě ni tak nesere. Spíše jde o to, že si tím budu muset zasrat blog. Au, můj perfekcionismus, budu mít "pokaženou" stránku :D. Snad tě tedy svými odpověďmi uspokojím. Jdu na to :).

3 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 25. srpna 2014 v 17:13 | Reagovat

[1]: Děkuji alespoň za ty odpovědi, dostala jsem alespoň to, co mě zajímalo nejvíce. :-D Překvapil mě tvůj názor na vznik kruhů v obilí; řekněme, že má větší či menší trhliny. :D Slon nezní blbě (pomineme-li tedy jeho tělesné proporce a tak), právě naopak - jsou velmi inteligentní (u starších slonic bych přímo použila výraz 'moudrá') a citliví.

[2]: Ach, ty by ses mi přece nikdy nesmála. :))) Je možné, že je to ono (nebo něco podobného), popravdě se mi to úplně vytrousilo z paměti. Holt mozek má tendenci špatné vzpomínky vytěsňovat (až na traumata). :-D Jsem ráda, že do toho jdeš.

4 Haimi Haimi | E-mail | Web | 25. srpna 2014 v 22:26 | Reagovat

Máš u mě ten článek, muhaha :D.

5 Dendomačiatko Dendomačiatko | Web | 26. srpna 2014 v 7:45 | Reagovat

Jéj, aká to náhodička, práve som sa na tvoj blog po nejakom tom čase vybrala a ešte som našla aj nomináciu :) Ďakujem aj za pripomenutie na blogu, ale bohužiaľ som prvotriedny stalker... Tvoje fakty a odpovede ma veru bavili, vždy je fajn sa o tebe čosi viac dozvedieť, preto idem na to aj ja :)

6 May May | Web | 26. srpna 2014 v 10:38 | Reagovat

CO MÁŠ PROTI MRKVI???! A Haku se ti povedl. :D

7 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 26. srpna 2014 v 11:28 | Reagovat

[5]: Náhody se přeci jen dějí! :-) Těším se na tvůj článek!

[6]: asdfghjklkjflksglklgfldkl konečně někdo ocenil mojí dokonale úžasnou kresbu. ♥ A hele, nic proti ní nemám, například vařenou jím. :-D

8 Bety Bety | Web | 27. srpna 2014 v 0:19 | Reagovat

Zdravím, po dlouhé době :)
Má spřízněná duše, co se týče seriálů!
Normálně, nebudeš tomu věřit, ale začla jsem koukat na UOaT! No, skončila jsem někde v polovině druhé řady a teď nějak nebyl čas jít dál. Tyjo, vše super, jen mě hrozně štve špatný grafický zpracování a tak. To zelený plátno je tam mega poznat a mě tohle strašně ruší. Jsem na tohle fakt magor.

Co Teenwolf? Co na to teď říkáš? Řekla bych super super. Dnes mám v plánu se ještě kouknout na 4x10.

TVD.. Dokoukala jsem až někdy teď.. nudaaa :D Ne vážně.

A teď ke článku. Ta 1) mě tak hrozně rozesmála :D Tu 8) máme stejnou. Já jen teda vydržím i týden spát 5 hodin denně, i když pak vypadám jak mrtvola a celý víkend spím a mám fakt blbou náladu. a o prázdninách chodím spár zásadně po třetí hodině raní. K 5) také jsem tak dlouho spala a pak se to postupně odnaučila a teď nespím jinak, než se zavřenými. Dřív jsem se jednoduše bála. 6) a 7) - Víme své. :D

9 Vendy Vendy | Web | 27. srpna 2014 v 12:39 | Reagovat

S vyhlazením lidstva jsi mě dostala. Zajímavá metoda, jak vymítit škodnou - a přitom nikomu neublížit, protože druhý den by se to nestalo. :-D
Tenhle tag mám docela ráda, protože je chytrý, není jako desítky dalších řetězáků. [1]: (Vážně není, Karol) :-D
Protože nestačí jen zodpovědět otázky, musíš vymyslet své vlastní. A pochopitelně říct pár věcí o sobě.
Nerada mrkev? Jsi samé překvapení, ale proč ne. Asi každý člověk má něco nerad. ;-)
Místo Smecty si pořiď do zásoby Endiaron. Je lehce polykatelný, žádný rozpustný sajrajt, je účinný a navíc působí proti případným bakteriím. ;-)
Nepotí se ti dlaně? Víš že ti tohle závidím? Není nic horšího než být nervózní a pořád si utírat ruce do kapesníku. Stejně to pomůže jen napůl... :-)
Prima tag a pěkné odpovědi. :-)

10 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 27. srpna 2014 v 19:13 | Reagovat

[8]: Přesně tak, taky jsem spala s otevřenými dveřmi, protože jsem se bála. :D Závidím tomu, kdo vydrží spát jen 5h týdně, někdy by to člověk potřeboval. :-)

[9]: Taky si myslím, že tenhle řetězák není tak tupý, opravdu mě donutil zamyslet se a rozhodně jsem ho neměla hotový do hodiny. :D Endiaron znám, myslím, že ho doma i máme. Pak je ještě dobré živočišné uhlí, ale to se musí v puse rozkousat a to taky není zrovna dvakrát příjemné. :D Polykací prášky zkrátka vedou, už snad od 8 let jsem na ně přešla, protože já prostě nesnáším sirupy, rozpustné blivajzy a podobně. :D Díky za pochvalu. Přemýšlela jsem, že bych tě nominovala, ale pak jsem si vzpomněla, že jsi ten tag už, myslím, dělala. :-)

11 Das Das | Web | 28. srpna 2014 v 11:48 | Reagovat

Tak ona to jakože přímo školní akce nebyla.. a půlce z nás už 18 let bylo. A musím říct, že nikdo se tam nijak bláznivě neopil, aby se mu něco stalo nebo něco vyváděl. :) A učitel chtěl být dobrovolně co nejdál od nás, takže nás v druhém kempu vykopli na druhou stranu louky. :D Ale to hlavně kvůli tomu, že ač procestoval asi 60 zemí, tak se mu spí špatně všude jinde než doma a má lehké spaní, a pak bývá mrzutý.. takže nás raději vykopnul. :D

Promiň, ale zrovna nejsem nadšenec těchto řetězáků, alespoň ale odpovím sem, do komentářů.

Který film vás v poslední době velmi zaujal a doporučili byste ho ostatním?
- To je těžké, poslední dobou koukám spíše na seriály. Každopádně poslední film, který si vybavuji, že mě fakt sebral je Naboso. Vlastně mi ho doporučila kamarádka, která ho viděla ve škole. Je to trochu psychologický, ale zároveň komedie, která Tě rozesměje, ale zároveň i hrozně dojímavé a originální a sexy herec, samozřejmě. :D (http://www.cslfd.cz/film/189002-naboso/)

Které zvíře je vám svým životním stylem nejbližší? Tak nad tím jsem nikdy nepřemýšlela. Opravdu těžko říct. Na zvířatech obdivuju to (a závidím), že nežijou minulostí, ale jen přítomností. To bych chtěla taky, nestarat se o minulost ani budoucnost, ale jen si užívat momentální chvíli.. a na plno!

Které vlastnosti (ať už charakterové či jiné) máte na sobě nejraději?
Jak popsat sama sebe? :D Asi přátelskost. Dříve jsem se nerada seznamovala, ale teď s tím nemám problém, začít se bavit s cizími lidmi, být tou, kdo prolomí ledy. A za to jsem ráda. :)

Se kterými vlastnostmi se naopak neradi chlubíte?
Dokázali byste si představit sami sebe v milostném vztahu s osobou stejného pohlaví? Jsem nerozhodná, občas tvrdohlavá a taky dokážu všechny seřvat, že to dělají špatně a že jsou vlastně úplně blbý. :D (To díkybohu dělám jen doma, jinak by mě asi všichni nenáviděli.) Taky nenávidím svojí nepořádnou, v pokoji mám fakt binec. Oblečení se mi válí na židli, na stole kabelka, přes školní rok půlka sešitů, hřeben,.. Děs a hrůza! přitom miluju pořádek, ale zároveň mám problém ho udržovat u sebe v pokoji. Vymlouvám se na to, že když si uklidím u sebe, tak sestřina půlka bude furt neuklizená, takže to bude stále vypadat hrozně. :D Doufám, že se to zlepší až budu mít vlastní pokoj. (Doufám, že do roka nebo dříve) :)

Pokud byste byli postaveni se střelnou zbraní ve vaší ruce před jednoho člověka a libovolné zvíře (řekněme například štěně) s příkazem zastřelit jednoho z nich, který z nich by to byl? Zabila bych zvíře. Zvířata miluju , ale přece jen člověk je člověk. Nastal by problém kdyby to bylo moje zvíře, můj pes.. Tak to bych hodně váhala. Ale zabít člověka je podle mě hrozný čin. Nedokázala bych s tím žít, ještě k tomu, kdybych měla možnost zabít něco jiného, ač je to zvíře. Pořád lepší zabít zvíře než člověka.

Jak podle vás vznikají kruhy v obilí? Tak to fakt nevím. Možná šikovným větrem, když se vytvoří vír. Nevím, ale věřím, že existuje reálné vysvětlení, ačkoliv někdy je trocha záhad třeba. :)

Bojíte se tmy? Někdy ano. Ne spíše tmy, ale moje fantazie pracuje, když je půlka věcí zahalena tmou a já si moc domýšlím. Nikdy jsem ale nemusela spát s rozsvícenou lampičkou, chodím se psem v noci ven (po deváté)a taky se tmou nemám problém. Někdy se vracím i hodně pozdě domů a taky mi to nevadí (z práce třba i po druhé ranní). Nikdy jsem tmu nijak zvlášť neřešila.

Máte nějakou noční můru, která se vám během života vrací? Pokud ano, popište ji. Ani ne. Jen když mám horečku, tak před sebou vidím valit se klubko s vlnou. Někdy se motá, někdy je nit tlustá, někdy tenká....

Jaké největší překážce jste v životě čelili? Jde o to, co bereš jako překážku.. Nevím, co mám ve svých vzpomínkách hledat. Protože jako opravdovou překážku beru něco hrozného, něco co jsem musela obětovat pro dobro všech ostatních a to.. nevím, nic si nevybavuji.

Doufám, že Tě tímto nenaštvu, že to neveřejním u sebe. Četla jsem celý článek, ale už pár dní dozadu... Nikdy mě nenapadlo se zeptat, jestli spíš s otevřenými nebo zavřenými dveřmi. :D Já teda jak kdy. :D

12 Bety Bety | Web | 28. srpna 2014 v 19:12 | Reagovat

Přesně jak píšeš, zemřela oproti tomu všemu na obyčejnou reakční bulku. Mohu se ale uklidňovat aspoň tím, že když vykrvácela, postupně usnula. Rána ji sice asi bolela, ale celkově to nebyla bolestivá smrt.

Chápu, že se bráníš atb. Qin na tom teď také není úplně nejlépe. Opět nějaké respirační problémy. Ti potkani na tohle tak hrozně trpí, achjo. Není to nic vážného, ale občas při spánku dost špatně dýchá - dost nahlas a tak. Ale jinak je naprosto v pořádku. U veteriny jsem ještě nebyla, protože přesně jak říkáš, hned by jí dali atb. Já malé teď vařím čaje, dávám jitrocelový sirup a snažím se jí doma nějak vyléčit a musím zaťukat, lepší se to. Věřím, že Agátka bude v pohodě a že se jí to zlepší! :-)

Děkujeme, holkám vyřídím. Zatím to vypadá, že bych tu mohla pár dní pobýt.

Přesně! TVD nuda a ani já se vůbec netěším až začne. Prostě jsem to dokoukala, protože jsem neměla co dělat a tím to hasne. 4x10 mě trochu zklamala. Na vše tak hezky přišli, všemu zabránili (myslím teď akci Benefactor) a bylo to takové moc.. americké! :D A jak říkáš, 3B byla prostě 3B. Já jsem byla dost překvapená, když jsem v TW viděla herečku, co hraje Maliu, ale mám jí ráda. Viděla jsem ji sice jen v The secret circle, ale tam jsem si jí oblíbila. No a Maliu mám v teenwolf fakt ráda, už od začátku, přiznám se. Je mi sympatická, na nic si nehraje a ta její upřímnost! :D Skvělá. Stalia je mi asi celkově jedno. Jsou spolu fajn, ale nejsem z nich nějak hotová. :D Na koho si nikdy nezvyknu je Kira. :D Prostě.. nene, vůbec mi tam nesedí s tím svým mečíkem.

Já miluji dlouhé komentáře!

13 Bety Bety | Web | 29. srpna 2014 v 19:46 | Reagovat

Prostě ji nechci hned tahat po veterině, když je celkem v pořádku. Agátka brzy bude také. :-)
Oblíbená postava? Fakt mám ráda starou Sněhurku. Pak jsem si oblíbila Hooka no :D  a pro mě je hroznej sympaťák Pinochio.
A teď povídej ty? Je jasné, že budeš mít asi ráda nějaké nové postavy, ale tam bohužel ještě nejsem. Co jsem teda zvědavá, tak na 4. sérii na Elzu. Já ji mám z Frozen fakt ráda! :-D i když ten animák mě nějak nezaujal. Vlastně vůbec, jenom ona.

14 Monča Monča | Web | 1. září 2014 v 19:33 | Reagovat

- Taky nejim syrovou mrkev, nevim co na tom všichni mají, vůbec nechutná sladce :D
- Já mám nehty nalakované pořád, ale černou barvou :3. Prostě miluju černé nehty, málokdy si dám nějakou jinou barvu.
- Když jsem byla malá, taky mě strašně bavilo čtení :3. Teď už mě to nějak přešlo, ale když jsem třeba nemocná, jsem schopná jich přečíst strašně moc. Většinou se mi stává že několik měsíců nečtu nic, pak něco rozečtu a čtu to pořád, mám to přečtené za 2 dny a pak zase několik měsíců nic :D
-10. Fakt ti závidím, zpocené dlaně jsou nechutné -_-

15 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 2. září 2014 v 14:46 | Reagovat

[11]: Naboso vypadá zajímavě. Docela mě taky zaujalo to valící se klubko vlny, to je prostě... zvláštní. Přesně u takovýchto snů by mě zajímalo, jak k nim mozek dospěl. :D

[14]: Černé nehty jsou úžasné, taky je mám hodně ráda. Taky poslední dobou moc nečtu, ale někdy mě něco tak vtáhne, že to přečtu během pár dnů, přesně jak píšeš.

Chápu, že zpocené dlaně asi také nejsou výhra, ale suché ruce mají rovněž své zápory. :D

16 V V | Web | 10. září 2014 v 22:25 | Reagovat

Dylana mám taky moc ráda :) chtěla bych jít na premiéru The Maze Runner, pokud teda bude red carpet, tak bych ho mohla aspoň vidět a třeba se s ním i vyfotit :)

1. Dnes jsem viděla film Wanted. Byl naprosto úžasný! Takové akční trochu scifi :)

5. ano :)
7. mimozemšťani, to je jasný.
9. není to úplně pořád to samé, ale pořád se mi zdá o tom, že mě chce někdo zabít, buď zombíci nebo kanibalové, co mě chtějí rozsekat na kousky a sníst.

17 Das Das | 11. září 2014 v 21:39 | Reagovat

[15]: S tím snem těžko říci. :D Ale úplně stejný má moje ségra, jsme dvojčata.. A bráchovi se prý při horečkách vždycky zdálo, že ho přejíždějí tanky. :D :D

18 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 12. září 2014 v 21:23 | Reagovat

[16]: Na Maze Runnera se také chystám, ovšem rozhodně ne na premiéru nebo dokonce předpremiéru. Dylana prostě musím vidět a to, o čem v Maze Runnerovi jde, mi vůbec není proti srsti. :-) Těším se! O kanibalech se mi nikdy nezdálo, ale rozhodně to je "zajímavý námět na sen", opodstatněný a logický. :-D

[17]: Tanky. :D Dvojčecí problematika je hrozně zajímavá, pár lidí-dvojčat znám, viděla jsem na tohle téma i pár dokumentů a nestačím zírat. Pro lidskou mysl je to prostě hrozně matoucí a nepochopitelné, celý princip dvojčat, jejich fungování, vizáže a tak. :-)

19 Das Das | 13. září 2014 v 11:41 | Reagovat

Máš pravdu vypadám tam jak trpajzlik. :D Ale ve skutečnosti mám 172cm, což je podle mě docela dost. :) Pro srovnání.. holčina v zeleném triku má jen 150cm, takže asi stojím v nějakém dolíku. :D

JInak my si se ségrou zas tak podobné nejsme. Taky jsme dvojvaječná dvojčata.. :)

P.S.: nezměnila jsi layout? ti dinosauří se mi dost líbí!

20 Das Das | 14. září 2014 v 11:24 | Reagovat

No asi jsem ho viděla už dřív, ale teprv ted mě vážně zaujal. :D

21 Shayla, Mop, Glady atd. Shayla, Mop, Glady atd. | Web | 1. října 2014 v 16:07 | Reagovat

"10.Nepotí se mi dlaně, a to ani při nervozitě, řeším spíše opačný problém - mám dlaně věčně suché a hrubé, zkrátka takové "mužské". Díky tomu mám minimálně upatlané lesklé věci, nezanechávám totiž moc výrazné otisky prstů."
A hrozně ledové! :D

22 Shayla Shayla | Web | 1. října 2014 v 22:18 | Reagovat

[18]: Hele, ten maze Runner teda jako nic moc, ale to už jsis asi přečetla u mně na fb :) Na to, jak to vychvalují a jaké jsou knížky a celkově ta tématika, tak to celkem pokulhává, hodně keců, málo akce a když už se nějaká vyskytne, tak se tam ohřeje sotva na 15 minut (a to ten film má asi 2 nebo 2 a půl hodiny)

23 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 2. října 2014 v 16:23 | Reagovat

[21]: No, to taky. :D

[22]: Ano, četla jsem to, docela se toho teď začínám bát, ale myslím si, že to možná nebude tak špatné. Uvidím, až to uvidím. :-D Prý také ti, co nečetli knížku, nebudou mít moc možnost pochopit, o co v tom filmu jde, respektive nějaký hlavní důvod, proč v tom bludišti vlastně jsou. No, vzhledem k tomu, že to je trilogie, to buď bude vysvětlené v dalších dílech, nebo nevydržím to čekání a knížku si stejně přečtu. :D

24 Lai Lai | 22. července 2015 v 0:31 | Reagovat

Jé, to je super!
Díky, Skřetinko, za ta povzbuzující slova. :-) (Ačkoliv si je jako neaktivní bloger nezasloužím.)
Co se týče suchých dlaní, je to zajímavé. Až Tě zase uvidím, musím Ti podat ruku, abych se přesvědčila! :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.